محل تبلیغات شما

خدا به همراهت ای سال در حال گذشته شدن 

خدا به همراهت روزگاری که به نام سال ۱۳۹۷ پس از این به نام سال گذشته به خاطرات من خواهی پیوست. خدا به همراهت ۳۶۵ روزی که باما ثانیه به ثانیه ساعت به ساعت روز به روز و هفته به هفته و ماه به ماه بودی خدابه همراهت اکنون که در حال احتضار و در دقایق پایانی نفسهایت به سر میبری به تو اطمینان می دهم که خدا را به همراهت خواهم کرد

به تو اطمینان می دهم که آنچه به عنوان پند و اندرز به من آموختی فراموش نخواهم کرد 

تو در حال گذران آخرین دقایق زندگی یک   ساله ات هستی و همین به من می‌گوید که یک سال دیگر از زندگیم سپری شد . یک سال دیگر به سنم افزوده گردید. من یک سال بزرگتر شدم 

خدا به همراهت و به تو قول می دهم هر کجا که به من گفتی کارم درست نیست  و هر جا که تحسین کردی بی کم و کاست به جانشین بعدی ات انتقال خواهم داد. 

آرام بخواب و در صندوقچه خاطرات ما به عنوان یکی از سال های پربار و به عنوان برگی سبز در دفتر زندگیمان بدرخش

خدا به همراهت

آسوده بخواب 

من به سال جدید خواهم گفت  که در آغوش تو گریستم. 

به تو قول می دهم هیچ کس را جای دیگری ننشانم 

سال ۱۳۹۷آسوده بخواب آسوده بخواب و در خاطر نازک ات به خاطر بسپار که با همه زیبایی تو جای مادرم در جمع ماباحضور مبارکش  سبز نشد

بخواب و در خاطر نازکت زمزمه کن که منو او یک سال دیگر به هم نزدیکتر شدیم یکدیگر را شناختیم   بیشتر شناختیم و به همین اندازه سعی کردیم و خواهیم کرد که از دوری نگوییم چون گذر تو، رفتن تو و چشم بستن تو به ما نهیب می زند که هیچ چیزی ماندگار نیست این هم نشینی ها این دوستی ها این بودن ها نبودنی د در پس خود خواهد داشت پس به احترام حضوری که هست و به این دلیل که اگر نبودیم نبودیم  حال که هستیم می توانیم باشیم سال ۱۳۹۷ خدا نگهدارت سلام تو را به سال ۱۳۹۸ رساندم ۵ ثانیه از سال تحویل گذشته.

سال نو مبارک باشی برای همه 

<<امین>>

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها